Junior App

PRACUJEMY DLA WAS

JuniorApp powstał z myślą o dzieciach, rodzicach i nauczycielach.
Naszym celem jest uproszczenie i przyspieszenie komunikacji,
dzięki czemu zyska każda ze stron.

JUNIOR APP
TWORZYMY
Z PASJĄ

Wierzymy, że JuniorApp wymiernie wpłynie na poczucie bezpieczeństwa rodziców i dzieci oraz zoptymalizuje pracę żłobków i przedszkoli. Aplikacja jest odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy oczekują szczegółowych informacji przekazanych w przystępny i szybki sposób. Wiele rozmów z właścicielami i dyrektorami placówek oraz długie rozmowy z rodzicami, uświadomiły nam, jak ważne jest usprawnienie ich komunikacji.

MAMY WSPÓŁCZESNE
PODEJŚCIE
DO KOMUNIKACJI

Żyjemy w 21 wieku, dostępność nowych technologii i intensywność korzystania z aplikacji mobilnych jeszcze nigdy nie była tak duża. Ponad 84 % ankietowanych rodziców chciałaby komunikować się ze żłobkiem/przedszkolem za pomocą aplikacji na swoim smartphonie i my im to umożliwimy.

JAK PRACUJEMY?

Dzięki wielu przeprowadzonym projektom wiemy jak podejść do pracy,
aby była ona efektywna. Słuchanie potrzeb klientów, szukanie nowych
rozwiązań oraz ciągłe doskonalenie wypracowanych rozwiązań,
pozwalają nam na tworzenie aplikacji, której nie było do tej pory na rynku.

ANALIZUJEMY

Prowadzimy badania marketingowe, rozmawiamy z nauczycielami i rodzicami, słuchamy obaw i problemów, rozumiemy potrzeby. JuniorApp powstała w odpowiedzi na zebrane informacje.

PROJEKTUJEMY

Praca w interdyscyplinarnym zespole, konsultacje z psychologami oraz pedagogami i rozmowy z rodzicami, pozwoliły nam na szerokie spojrzenie podczas projektowania aplikacji. Liczy się użyteczność, niezawodność, bezpieczeństwo informacji oraz intuicyjność aplikacji.

WDRAŻAMY

Na bieżąco wdrażamy rozwiązania, które rozwiązują problemy naszych użytkowników. Wciąż jesteśmy uważni na potrzeby rodziców i nauczycieli.

NASZ ZESPÓŁ

JuniorApp to firma rodzinna. Jesteśmy rodzicami, dziadkami, wujkami i ciociami.
Aktywnie uczestniczymy w życiu rodzinnym i wykorzystujemy nowe technologie
do tego, aby być blisko – szczególnie wtedy, gdy jesteśmy daleko od swoich bliskich.
Wierzymy, że JuniorApp nam w tym pomoże.

Antonina Lasota
Antonina Lasota
project manager
Psycholog, marketingowiec, specjalista social media i miłośniczka nowych form komunikacji. Z ciekawością obserwuje zmiany społeczne i poszukuje na nie odpowiedzi. JuniorApp jest odpowiedzią na dzisiejszą dynamikę komunikacji i świat, w którym żyją rodzice. Prywatnie ciocia 2 cudownych dzieci, z którymi mimo odległości, chce być w bieżącym kontakcie.
Bartłomiej Rak
Bartłomiej Rak
ux, design, wdrożenia
Projektant interfejsów użytkownika z 13-letnim stażem w branży IT. Doświadczenie zbierał, pracując w projektach dla największych firm na świecie. JuniorApp jest spełnieniem jego marzeń o stworzeniu i rozwijaniu produktu, który pomoże w wyraźny sposób konkretnej grupie odbiorców (rodziców oraz nauczycieli w przedszkolach).
Krzysztof Lasota
Krzysztof Lasota
współpraca i dystrybucja
Od 10 lat buduje strategie rozwoju dla małych firm w Polsce, w tym dla przedszkoli i żłobków. Pomysłodawca i założyciel JuniorApp. Ojciec i dziadek, którego troska o wnuki i potrzeba otrzymywania informacji o ich codziennych zajęciach skłoniły do opracowania aplikacji.